Топ Продаж

Станція для перекачки бензину та дизелю 50л/хв 220V
23 888 ₴
- Готово к отправке
- Код: VS1350-220
+380 (97) 374-97-82
Kyivstar - +380 (95) 431-90-84Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Станція (Міні АЗС) для перекачки бензину та дизелю 50л/хв 220V VS1350-220
Технічні характеристики:
- Насос - 220 V
- Тип лічильника: механічний
- Продуктивнісь - 50 л/хв
- Фільтр: Лінійний грубої очистки
- Пістолет: Автоматичний із відсікачем
- Розмір упакування: 400x400x390 мм
- Вага комплекту - 12 кг
Можлива різна комплектація, для будь яких потреб !
Загальний опис:
Заправна станція VSO 50 л/хв 220 В ATEXVSO VS1350-220 — це насосна станція для перекачування бензину, дизельного палива та гасину, призначена для некомерційного використання.
Легка в установленні, універсальна та компактна, вона пристосована до потребами будь-якого користувача.
Атестованна якість ATEX Насос сертифікований ATEX/IECEx для запобігання вибуху всередині або зовні насоса. Він безпечний і надійний для використання в потенційно вибухозахисних середовищах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VSO |
| Страна производитель | Польша |
| Разрешенные жидкости | Бензин, Дизель |
| Производительность | 50 литр/мин |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип счетчика | Механический |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Взрывозащищенное исполнение | Да |
Информация для заказа
- Цена: 23 888 ₴

