
Металевий захист двигуна та КПП Peugeot 206 1998 +
3 410 ₴/комплект
- В наличии
- Код: ЗПЖ.1
+380 (97) 374-97-82
Kyivstar - +380 (95) 431-90-84Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики:
- Матеріал - холоднокатана сталь;
- Товщина - 2 мм;
- Порошкове покриття;
- Відповідає нормам та стандартам;
- Не потрібно нічого свердлити, різати чи вигинати при установці;
- Розміри - 1000 х 750 мм;
- Вага - 14 кг.
Комплектація:
- Металевий захист;
- Кронштейн кріплення захисту;
- Інструкція по установці;
- Елементи кріплення (болти, гайки, гравера і т.д.).
Опис даної продукції
- Виготовляється з холоднокатаного і міцного металу товщиною 2 мм;
- Покривається порошково-полімерним покриттям з вмістом лаку, захищає від механічного та хімічного впливу;
- Виробляється індивідуально під кожну марку і модель машини, відповідає всім вигинам конструкції.
- Надійно захищає моторний відсік від механічних пошкоджень
- Конструкція захисту передбачає отвори для охолодження двигуна, не допускаючи перегріву
- Додаткові ребра жорсткості які виготовляються методом штампування збільшують міцність та надійність захисту.
Виникли якісь питання, телефонуйте нам на номер +380683875209
Або пишіть в телеграм або вайбер
Вайбер - 380954915226
Телеграм - 380683875209
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип защиты | Защита двигателя и КПП |
| Материал | Металл |
| Вес | 14 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Толщина металла | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 206 |
| Серия | 206 Schrägheck (2A/C) 1998- |
Информация для заказа
- Цена: 3 410 ₴/комплект



